بلاگ – تمام عرض

توسط:

درس هایی از کتاب دستان طلایی

« دستهای طلایی » از آن کتاب های دانشگاهی نیست که توسط استادان در کالج کارآفرینی تدریس می شوند و همه چیز را گل و بلبل نشان داده و یا راه حل قدم به قدم برای رسیدن به موفقیت ارائه کند. این کتاب بسیار واقع گراست، زیرا توسط دو کارآفرین که خودشان بارها و بارها پیروزی و شکست را تجربه کرده اند نوشته شده است.

-توانایی کارآفرینان در رویاپردازی، بردن، باختن و دوباره بردن اغلب به عنوان «روحیه کارآفرینی» نام برده می شود. این چیزی است که کارآفرین را در زمینه ی کسب و کار از بقیه مردم متمایز می کند.

-مشکل آن است که هیچ دولتی نمی تواند شغل واقعی ایجاد کند. تنها کارآفرینان قادر به آن هستند که آینده را ببینند، آن آینده نگری را وارد زندگی کرده و ریسک کردن و باختن را بپذیرند.

-مشکل دیگر آن است که مدارس، کارآفرین پرورش نمی دهند. آنها برای تولید کارمند طراحی شده اند. این است که مردم می گویند:« به مدرسه برو تا در آینده شغل خوبی نصیبت شود.»

– نوشته حاضر راجع به کسب و کار نیست. درباره موارد لازم برای تبدیل شدن به کارآفرین موفق است.

توسط:

درس هایی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

مختصری از کتابِ «بیندیشید و ثروتمند شوید»

این کتاب در سال 1937 توسط ناپلئون هیل نوشته شد که به گفته خودش با همکاری تاجر ثروتمند آمریکایی «اندرو کارنگی» نوشته شده. این کتاب تعالیمی در خود دارد که به خواننده کمک میکند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی اش دست یابد.

افراد مشهوری همچون «محمد علی کلی» بوکسور مشهور این کتاب را تحسین کرده اند و راز موفقیت شان دانسته اند.

این کتاب در دوران رکود و یاس اجتماعی سال های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن توانست 20 میلیون نسخه بفروشد و تا سال 2013 این رقم به 90 میلیون کپی رسید.

محتوای این کتاب چیست؟
این کتاب به گفته ناپلئون هیل، حاصل  20 ساله تحقیق اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته 16 قانون موفقیت را کشف کند که هر فردی فقط با اجرای این قوانین میتواند به موفقیت و ثروت دست یابد

توسط:

درس هایی از کتاب سنگفرش خیابان از طلاست

گفتگو با جوانان همواره برای من شادی آور بوده است ، زیرا همیشه برای صمیمیت و نظرات بی آلایش آنها ارزش قائلم و در عین حال دوست دارم در هر فرصتی که بتوانم آنانرا از تجربیات خود بهره مند سازم. اکنون به وضوح زمانی را که جوان بودم به یاد می آورم. دورانی که برای مشورت با افراد سالمند ارزش والائی قائل بودم و بخت آن را داشتم که از اندرزهای خردمندانه آنان بهره مند شوم ، پند آنان را به لوح سینه می سپردم و بدین وسیله در کارهایم از آزمایش و خطای بیش از حد پرهیز می کردم.

  به وب سایت مسیر گروه خوش امدید ما در این اینجا بهترین خدمات کارآفرینی اعم از آموزش ، سمینار ، مقالات ، کلیپ ، کنفرانس را برای شما با بالاترین کیفیت و استاندارد آماده کردیم .

  آدرس ما

  بندرعباس،چهارراه خانه نان،مجتمع اداری آنیل،طبقه چهارم،واحد نهم

  تلفن تماس

  33314303

  ایمیل

  info@masirgroup.com

  سبد خرید