آموزش کامل مقدمات کاربردی عربی کنکور


در حال بارگذاری
۲۸ آذر ۱۳۹۶
ویدئو
2 دی وی دی
بیش از 200 دقیقه آموزش عربی
326 بازدید
۱۹۰۰۰ تومان
خرید

نمونه فیلم ها را میتوانید در زیر مشاهده نمایید

. قیمت فقط ۱۹۰۰۰ تومان .

لطفا قبل از اقدام به خرید راهنمای خرید پایین صفحه را مطالعه فرمایید.

آموزش قدم به قدم مقدمات کاربردی عربی کنکور همراه با حل سخت ترین تست های کنکور در سال های گذشته

با خرید این مجموعه شما بیش از ۲۰۰ دقیقه مقدمات کاربردی عربی کنکور را همراه با آموزش نکات کاربردی و تکنیک های ناب را در اختیار خواهید داشت و این مبحث را به سادگی هرچه تمام تر فرا خواهید گرفت. در این فیلم سعی بر این شده که این مبحث را با زبانی ساده و قالبی کاملا استاندارد و متدی کاملاً جدید همراه با حل سخت ترین سوالات کنکور در سریع ترین زمان ممکن با آسان ترین روش ها را در اختیار شما بگذارد.

شما برای دیدن این مجموعه و یادگیری حل مسائل شیمی پایه احتیاج به پیش زمینه فوق  تصوری نخواهید داشت زیرا در این مجموعه سعی شده است که از بهترین و ساده ترین شیوه هایی ممکن بهره برد تا شیمی پایه کنکور را در سریع ترین زمان ممکن بدون آموزش روش های سخت به شما بیاموزد.

این مجموعه با بهترین کیفیت به صورت دو دوربینه ضبط شده است که یک دوربین به صورت Long Shot یا باز و یکی به صورت Close یا بسته می باشد تا بیننده برای دیدن مطالب روی تخته به زحمت نیفتد و تصویری کاملا گویا از مطالب مطرح شده داشته باشد

نکته: تمامی مجموعه های ساخته شده در گروه آموزشی دیجیتال مسیر توسط برترین اساتید کنکور استان خراسان رضوی و مشهد مقدس ضبط و تولید گردیده است برای همین تمامی تکنیک های موجود در این مجموعه فقط و فقط منحصر به این مجموعه ها می باشد و شما این تکنیک ها را در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت

توجه: برای تولید و پخش این مجموعه چندین نفر روزها زحمت کشیده اند تا این محصول با کمترین هزینه با بالاترین کیفیت به دست شما برسد پس لطفا به کار ما احترام بگذارید و آن را کپی نکنید و در اختیار دیگران قرار ندهید.

محتویات و ویژگی های این مجموعه:

تکنیک های ناب برای حل تست ها در سریع ترین زمان ممکن

بیش از ۲۰۰ دقیقه آموزش با روشی کاملا جدید و با بالاترین کیفیت توسط استاد برتر کنکور خراسان رضوی و مشهد مقدس

حل تست های کنکور سال های گذشته

حل تست های کتاب های گاج، کانون و …

قابل استفاده بودن برای همه ی دانش آموزان در همه ی سطوح

  راهنمای خرید:
  • لطفا پس از واریز وجه مشخصات پرداخت خود را نگه دارید.
  • پس از پرداخت شماره تلفن و آدرس تلگرامی به ایمیل شما ارسال خواهد شد لطفا مشخصات خرید و بسته خریداری شده + مشخصات شخصی همراه با آدرس و شماره تلفن را به شماره ارسال شده پیامک یا تلگرام کنید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • پس از دریافت مشخصات شما در اسرع وقت نسبت به ارسال محصول درخواستی اقدام می شود و همچنین مشخصات پستی به شماره شما ارسال خواهد شد.
  • در صورتی که به هر دلیلی اشکالی در جهت دریافت ایمیل یا دریافت بسته به وجود آمد میتوانید با ما از طریق ایمیل یا شماره ارسال شده درمیان بگذارید.
  • ضمناً شما میتوانید فقط جهت مشاوره مجموعه های موجود با شماره های بالای وب سایت جناب آقای منصوری تماس بگیرید.